KONST / Litografier / Färglitografi 14076051

nr 1407 6051

Siegfried Reich an der Stolpe

(1912-2001), Tyskland

Färglitografi, Siegfried Reich an der Stolpe (1912-2001), Tyskland. Signerad, numrerad 3/40. Motivet: 20x26, yttermått inklusive ram: 37x41 cm

Siegfried Reich an der Stolpe, tysk målare född 1912, död 2001.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:36:55

Siegfried Reich an der Stolpe

Läs mer om Siegfried Reich an der Stolpe