KONST / Litografier / Färglitografi 15652014

nr 1565 2014

Pietro Dalla Santa

(1931-2002), Sverige

Stockholmsmotiv, af Chapman. Signerad, färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 57x38 cm, yttermått inklusive ram: 82x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:48:45

19/9 21:32:31 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Pietro Dalla Santa

Läs mer om Pietro Dalla Santa