KONST / Litografier / Färglitografi 16363178
nr 1636 3178
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Folkhav. Signerad, färglitografi, numrerad 72/300, oramat löst blad, 40x61 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 18:09:39