KONST / Litografier / Färglitografi 13967377

nr 1396 7377

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, 2 st, Per Julius (f. 1951), Sverige. Signerad, numrerad 99/360, yttermått inklusive ram: 51x38-62x46 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:54:11

Per Julius

Läs mer om Per Julius