KONST / Litografier / Färglitografi 13914554

nr 1391 4554

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/6, PT. Motivet: 70x50cm, yttermått inklusive ram: 92x67cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:18:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor