KONST / Litografier / Färglitografi 13914237

nr 1391 4237

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Druvor. Signerad, numrerad 51/250. Motivet: 40x50, yttermått inklusive ram: 64x72 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:33:13

16/4 17:34:42 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska