KONST / Litografier / Färglitografi 16493330
nr 1649 3330
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Signerad, numrerad 17/30. Färglitografi, bildmått: 60x46 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:17:23
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives