KONST / Litografier / Färglitografi 12826135

nr 1282 6135

Jörgen Waring

(f. 1938), Danmark

Färglitografi, Signerad, numrerad 11/147. Motivet: 40x42 cm

Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:48:16

20/10 13:52:45 1      Vinnande bud

Jörgen Waring

Läs mer om Jörgen Waring