KONST / Litografier / Färglitografi 14688383

nr 1468 8383

Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)

(1934-2002), Frankrike

Signerad, numrerad 42/200. Oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 54x64 cm

Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 18:01:08

Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)

Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)