KONST / Litografier / Färglitografi 13914579

nr 1391 4579

Hasse Froom

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Hasse Froom (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 9/160,1978. Motivet: 40x52cm, yttermått inklusive ram: 51x63cm

Hasse Froom, svensk bildkonstnär född 1938.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 april 2021
kl 09:51:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hasse Froom

Läs mer om Hasse Froom