KONST / Litografier / Färglitografi 14299328

nr 1429 9328

Gunnar Johnsson

(1917-2007), Sverige

Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 54x56, yttermått inklusive ram: 73x73 cm

Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:32:57

1/11 14:58:19 1      Vinnande bud

Gunnar Johnsson

Läs mer om Gunnar Johnsson