KONST / Litografier / Färglitografi 14098605

nr 1409 8605

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografi, HC . Signerad, numrerad 20/36. Motivet: 51x37, yttermått inklusive ram: 69x54 cm

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 21:03:49

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne