KONST / Litografier / Färglitografi 14103024
nr 1410 3024
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/160, daterad 75. Bildmått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 18:05:15
9/8 10:32:41
9/8 10:33:06
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger