KONST / Litografier / Färglitografi 14103024

nr 1410 3024

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 57/160, daterad 75. Bildmått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:05:15

9/8 10:32:41 1      Vinnande bud
9/8 10:33:06 1      justering av budtak

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger