KONST / Litografier / Färglitografi 16428215
nr 1642 8215
Bodil Hedlund
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 105/220,95x72 cm, yttermått inklusive ram: 107x82 cm
Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 19:33:35
11/9 16:11:21