KONST / Litografier / Färglitografi 14103214

nr 1410 3214

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 10/25, HC-upplaga (hors de commerce). Bildmått: 70x55cm, yttermått inklusive ram: 90x73cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 18:16:54

7/8 20:35:41 1      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist