KONST / Litografier / Färglitografi 13914156

nr 1391 4156

BG Karlsson

(f. 1954), Sverige

Färglitografi, BG Karlsson (f. 1954), Sverige. Signerad, numrerad 6/30. Bladets mått: 60x72, yttermått inklusive ram: 73x86 cm

Bengt Göran BG Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.

måndag 19 april 2021
kl 20:56:28

BG Karlsson

Läs mer om BG Karlsson