KONST / Litografier / Färglitografi 13924071
nr 1392 4071
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 178/190. Motivet: 25x31, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:07:33
100 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström