KONST / Litografier / Färglitografi 13924071

nr 1392 4071

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, numrerad 178/190. Motivet: 25x31, yttermått inklusive ram: 40x45 cm

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:07:33

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström