KONST / Litografier / Färglitografi 13924407

nr 1392 4407

Axel Bengtsson

(1905-1976), Sverige

Färglitografi, Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, numrerad 157/260,1975. Motivet: 35x45cmn, yttermått inklusive ram: 53x64cm

Axel Bengtsson, svensk bildkonstnär född 1905, död 1976.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:59:38

21/4 12:37:13 1      100 kr
26/4 20:51:31 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Bengtsson

Läs mer om Axel Bengtsson