KONST / Litografier / Färglitografi 13914308

nr 1391 4308

Astrid Sylwan

(f. 1970), Sverige

Färglitografi, Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 2/35, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 52x67, yttermått inklusive ram: 73x98 cm

Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:38:44

Astrid Sylwan

Läs mer om Astrid Sylwan