KONST / Litografier / Färglitografi 13914308
nr 1391 4308
Astrid Sylwan
(f. 1970), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2/35, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 52x67, yttermått inklusive ram: 73x98 cm
Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:38:44
500 kr
700 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
6
3.400 kr