KONST / Litografier / Färglitografi 13914384
nr 1391 4384
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/90, "Hotellviken". Motivet: 44x62, yttermått inklusive ram: 63x84 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 18:32:17
16/4 16:58:42