KONST / Litografier / Färglitografi 13914384

nr 1391 4384

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Anders Wallin (f. 1953), Sverige. Signerad, numrerad 36/90, "Hotellviken". Motivet: 44x62, yttermått inklusive ram: 63x84 cm

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:32:17

16/4 16:58:42 1      Vinnande bud

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin