KONST / Litografier / Färglitografi 15307175
nr 1530 7175
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Triptyk. Signerad, numrerad 133/175, daterad -77, Tärnan, yttermått inklusive ram: 145x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:12:25
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson