KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13924553

nr 1392 4553

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Färgetsningar, 3 st, Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrerad 57/260, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x66 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:12:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson