KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13924553
nr 1392 4553
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Signerad, numrerad 57/260, oramade lösa blad. Bladets mått: 50x66 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:12:41
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr