KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769143

nr 1276 9143

Johnny Friedlaender

(1912-1992)

Färgetsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, numrerad 30/85. Motivet: 32x48 cm

Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

700 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:03:38

23/9 15:51:06 1      Vinnande bud
23/9 17:28:23 1      justering av budtak

Johnny Friedlaender

Läs mer om Johnny Friedlaender