MÖBLER / Bord / Fällbord 16011007

nr 1601 1007

Fällbord

Jacob Siölin, Köping och Kungsör, No 909, Hallstämplad. Bordskiva med alrotsfanér, svärtad tredelad fot. Diameter: 94 cm. Höjd: 66 cm

Kondition: åldersrelaterat slitage och märken

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 26 februari 2024
kl 19:13:36

  • Klassiska
  • 26 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska