KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13966425

nr 1396 6425

Etsning

Titian Pinxit, efter. "Titian´s son and nurse". Ej signerad. Motivet: 47x35cm, yttermått inklusive ram: 72x57cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:31:43