KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13914262

nr 1391 4262

Etsning

Juel Madsen. Signerad, numrerad 19. Motivet: 25x25, yttermått inklusive ram: 41x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:23:16

18/4 21:52:04 1      Vinnande bud