KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14109477

nr 1410 9477

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 40. Bildmått: 17x11, yttermått inklusive ram: 49x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 19:29:57

9/8 18:53:27 1      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg