KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13913327

nr 1391 3327

Ernst Wetzenstein

(1890-1982), Sverige

Etsning, Ernst Wetzenstein (1890-1982), Sverige. St Petersburg, Försäljerska. Signerad, daterad 1914. Motivet: 37,5x23, yttermått inklusive ram: 54x38 cm

Konditionsrapport: missfärgningar

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:34:56

Ernst Wetzenstein

Läs mer om Ernst Wetzenstein