KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13913328

nr 1391 3328

Ernst Wetzenstein

(1890-1982), Sverige

Etsning, Ernst Wetzenstein (1890-1982), Sverige. Kvinna. Signerad, numrerad 1/15, daterad 1918. Motivet: 16,5x12 cm, yttermått inklusive ram: 44x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:37:03

19/4 18:05:47 1      Vinnande bud

Ernst Wetzenstein

Läs mer om Ernst Wetzenstein