KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16091034

nr 1609 1034

Carl Larsson

(1853-1919), Sverige

Etsning, Sittande modell. Signerad. Bildmått: 24x16 ca, yttermått inklusive ram: 40x30 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 25 mars 2024
kl 18:47:51

21/3 18:48:43 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Carl Larsson

Läs mer om Carl Larsson