ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Duk 10695065
*
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:45:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 20:40:55
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:01
-
6517 Dukar
6 st, linne
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:39
-
6609 Dukar
8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:50
-
6346 Kökshanddukar
18 st, linne, med monogrambrodyr, vita
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:45
-
6359 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, bård, monogrambrodyr, olika sto..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:34
-
6355 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, 75x60..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:08
*
Duk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 20:40:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:01 -
6517 Dukar
6 st, linne
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:39 -
6609 Dukar
8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:50
-
6346 Kökshanddukar
18 st, linne, med monogrambrodyr, vita
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:45 -
6359 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, bård, monogrambrodyr, olika sto..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:34 -
6355 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, 75x60..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:08



