GLASS & CERAMICS / Ceramics / Box 9109197
nr 910 9197
BOX
+ vase, Tyskland /Sévre, 19th century, height: 4 + 7, nagg.
+ vas, Tyskland /Sévre, 1800-tal, höjd: 4 + 7
Condition: nagg
SEK 1100
Monday September 8 2014
at 20:45:29
500 kr
700 kr
1.000 kr