MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 8157220
nr 815 7220
Dekorelement
2 parts. , height: 21+ 28, length: 40, , wear, damages.
2 delar. , höjd: 21+ 28, längd: 40,
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday Mars 25 2013
at 18:46:48
22/3 21:02:23