Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 14303397

nr 1430 3397

Dekorelement

diameter: 220cm

Kondition: slitage, skador, saknar delar

Utrop:

500 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:43:35