GLASS & CERAMICS / Ceramics / Crèmekoppar 10028123

nr 1002 8123

Crèmekoppar

11 pcs, + 1 extra lock, wear, damages.

11 st, + 1 extra lock

Condition: slitage, skador

800

SEK 700

Monday December 14 2015
at 19:08:31