KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 13967277

nr 1396 7277

Alain Berck-Vitz

(f. 1953)

Carborundumetsningar, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, yttermått inklusive ram: 56x46 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:24:07

6/5 23:11:39 1      Vinnande bud