MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8952414
nr 895 2414
Byrå
sent 1800-tal, längd: 86, djup: 42, höjd: 105
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:42:26
100 kr
300 kr
300 kr