MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11288220
nr 1128 8220
Byrå
Sent 1800-tal, längd: 108 cm, djup: 55 cm, höjd: 93 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 september 2017
kl 19:56:40
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr