MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13342332
nr 1334 2332
Byrå
sengustaviansk stil, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 81 cm. Djup: 43 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:21:00
29/6 19:16:00
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1334 2332
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 29 juni 2020 |
| 29/6 19:16:00 | 1 | Vinnande bud |