MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6787350
nr 678 7350
Byrå
1960-tal, Teak, längd: 74, djup: 46, höjd: 100
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:50:28
200 kr
150 kr