MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14491019

nr 1449 1019

Byrå

1700-tal. Bredd: 85 cm. Djup: 52 cm, höjd: 74cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage, skador,kompletterad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:04:23