MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brasskydd 13658289
nr 1365 8289
Brasskydd
rococo style, 124x76cm, wear, damages.
Rokokostil, 124x76cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday December 7 2020
at 18:03:40
500 kr
600 kr