MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brasskydd 13658289

nr 1365 8289

Brasskydd

rococo style, 124x76cm, wear, damages.

Rokokostil, 124x76cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 700

Monday December 7 2020
at 18:03:40