MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brasskydd 13846251

nr 1384 6251

Brasskydd

around year 1900. Height: 100-121 cm, wear, damages.

omkring 1900. Höjd: 100-121 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 250

Monday Mars 15 2021
at 19:45:48