GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Brännvinskaraffer 4925081
nr 492 5081
Brännvinskaraffer
Erik Höglund (1932-1998) för Boda, 1950-60-tal, klart glas, (höjd: 24 cm (signerad H 1946 / 220) & (höjd: 9 cm, etikett Erik Höglund Boda, samt sign B . L )
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 16:52:30
29/10 13:50:59