LIGHTING / Table lamps / Table lamp 10335359
nr 1033 5359
TABLE LAMP
art nouveau, wear, damages.
Längd ()
Condition: slitage, skador
600
SEK 200
Monday April 25 2016
at 20:45:02
150 kr