FURNITURE / Tables / Table 6798046
*
nr 679 8046
TABLE
Med belysning & fontän, 1950s, length: 90, width: 50, height: 60,
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
Estimate:
300
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday January 31 2011
at 18:21:29
- Bid history
Time
Bidder
Bid
28/1 11:31:00
1
400 kr
30/1 23:57:39
2
350 kr
30/1 23:57:52
2
Vinnande bud
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Read more about 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
7047 TABLE MATS
Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
Present: SEK 800
Auction ends
tomorrow
19 jan at 19:10
*
TABLE
Read more about 50-tal
nr 679 8046
TABLE
Med belysning & fontän, 1950s, length: 90, width: 50, height: 60,
Med belysning & fontän, 50-tal, längd: 90, djup: 50, höjd: 60
| Estimate: | 300 |
|---|---|
| Sold: | SEK 450 |
| Auction date: |
Monday January 31 2011 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 28/1 11:31:00 | 1 | 400 kr |
| 30/1 23:57:39 | 2 | 350 kr |
| 30/1 23:57:52 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Jan 31
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Read more about 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: belysning & fontän bord
-
7047 TABLE MATS
Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
Present: SEK 800
Auction ends
tomorrow
19 jan at 19:10



