FURNITURE / Tables / Table 16186153
nr 1618 6153
TABLE
oak, 1880s. Length: 94 cm, width: 46 cm, height: 70 cm, wear.
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Condition: slitage
600
SEK 500
Monday May 6 2024
at 20:45:28
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
350 kr
400 kr
450 kr