FURNITURE / Tables / Table 16186153

nr 1618 6153

TABLE

oak, 1880s. Length: 94 cm, width: 46 cm, height: 70 cm, wear.

Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm

Condition: slitage

600

SEK 500

Monday May 6 2024
at 20:45:28