MÖBLER / Bord / Bord 7212676

nr 721 2676

Bord

Asien, omkring 1900, längd: 48, djup: 41, höjd: 77

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

550 kr

måndag 24 oktober 2011
kl 19:01:04

Superellipsbordet