KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13914112

nr 1391 4112

Einar Wallquist

(1896-1985)

Blyerts, Einar Wallquist (1896-1985), kvinna. Signerad, daterad -44. Motivet: 31x23, yttermått inklusive ram:

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:56:58

17/4 12:12:51 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor