MÖBLER / Bord / Blombord 6798029
*
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:59:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 13:24:24
1
100 kr
27/1 22:30:06
2
200 kr
28/1 11:25:55
3
300 kr
31/1 14:56:03
4
300 kr
31/1 17:38:32
5
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
7182 Brickbord
Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:26
-
7200 Klaffbord
Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 48 cm. Dj..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:07
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7130 Matbord
”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20
-
7203 Piedestal
höjd: 102 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:56
-
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:49
*
Blombord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/1 13:24:24 | 1 | 100 kr |
| 27/1 22:30:06 | 2 | 200 kr |
| 28/1 11:25:55 | 3 | 300 kr |
| 31/1 14:56:03 | 4 | 300 kr |
| 31/1 17:38:32 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
7182 Brickbord
Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:26 -
7200 Klaffbord
Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 48 cm. Dj..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:07 -
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:11
-
7130 Matbord
”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20 -
7203 Piedestal
höjd: 102 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:56 -
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:49



