Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Blombord 6798029



*

nr 679 8029


Blombord

1950-tal, höjd: 64


Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 31 januari 2011
kl 18:59:24


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/1 13:24:24 1      100 kr
27/1 22:30:06 2      200 kr
28/1 11:25:55 3      300 kr
31/1 14:56:03 4      300 kr
31/1 17:38:32 5      Vinnande bud



  • Tema
  • 31 jan

50-tal

På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.



Läs mer om 50-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
  • 7182 Brickbord
    Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:26
  • 7200 Klaffbord
    Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 48 cm. Dj..//
    Aktuellt bud: 150 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:07
  • 7023 Lampbord
    med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 18:11
  • 7130 Matbord
    ”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:20
  • 7203 Piedestal
    höjd: 102 cm
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 19:56
  • 7090 Piedestal
    stenskivor. Höjd: 66 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    19 jan kl 20:49




Ladda ner broschyr